$nazev_webu

Špičkové anténní zesilovače

Návrh televizního rozvodu

Návrh televizního rozvodu, měření signálu a konzultace při realizaci

Příjem signálu DVBT ale dnes i DVBT2 s vysokým rozlišením HDTV vyžaduje správný návrh anténního systému a celého televizního rozvodu. Přes prudký vývoj elektroniky a nových technologií stále platí, že nejlepší zesilovač je anténa. Proto je velice důležité před instalací znát podmínky v místě příjmu.

Důležitý je přímý výhled k televiznímu vysílači. Pokud tomu tak není, je třeba zjistit překážky ve směru příjmu a vyhledat nejlepší umístění antény. Následně je třeba zjistit, nebo změřit sílu a kvalitu televizního signálu. Na základě těchto údajů je třeba zvolit vhodnou anténu a to tak, aby na výstupu byl signál minimálně 40dB/uV lépe však 50 až 60 dB/uV. Chybovost BER by měla být v rozsahu 1x10 ̄ ⁿ až po 1x10 ̄ ³a neměla by kolísat.

Podle počtu televizních přijímačů se pak navrhne celý anténní rozvod. Jsme připravení zákazníkům pomocí emailové komunikace a na základě vyžádaných informací, místa příjmu signálu a digitálních fotografií, navrhnout celý anténní rozvod. Ve zvlášť složitých případech jsme schopni přijet na místo a za úplatu proměřit TV signál v místě příjmu.

Nabízíme

České výrobky

Kompletní vývoj anténních zesilovačů, včetně přípravy výroby, byl prováděn na základě dlouhodobých osobních zkušeností.

Celý vývoj a výroba je financována z vlastních zdrojů.

Kontakty

Daněk-TM, Dvorská 2258/98, Blansko

Telefon: +420 777 703 510

Email: danekj.bk@gmail.com

Facebook Like Box

Kde jsme

pixel