$nazev_webu

Špičkové anténní zesilovače

Výroba zesilovačů pro digitální televizní příjem

Výroba špičkových zesilovačů pro digitální televizní příjem DVBT, DVB-T2 HDTV

Digitální příjem televizních signálů DVBT, DVB-T2 i ostatních služeb, jejichž počet neustále narůstá s nástupem mobilní televize a televize s vysokým HDTV a UHD rozlišením, klade vysoké požadavky na zpracování velkého množství vysílačů a vysílaných signálů často vysokých úrovní v televizním pásmu ale i v pásmu FM a DAB. V těsné blízkosti televizního pásma pak jsou rušivé signály telekomunikačních služeb CDMA a LTE, se kterými je třeba počítat při nastavení maximálního vybuzení.

Velice často se tedy zanedbává, nebo většiny obchodníky ani neudává hodnota maximálního signálu, který je schopen anténní zesilovač zpracovat bez jeho zkreslení a tím pádem vlivu na digitální TV signál. Nekvalitní anténní zesilovač pak způsobuje krátké výpadky obrazu anebo i jen zvuku. Lze tedy obecně říci, že čím větší je úroveň signálu, kterou anténní zesilovač umí zpracovat, tím větší je pravděpodobnost, že televizní program přijímaný prostřednictvím antény a námi vyráběného anténního zesilovače dnes, ale i budoucnu nebude rušen.

U anténních zesilovačů se převážně udává maximální úroveň pro buzení jen dvěma anebo třemi signály. U běžných zesilovačů je tato hodnota v rozmezí 97 až 117 dB. Pro digitální signál, který se skládá z mnoha signálů (nosných) MUX je pak třeba tuto hodnotu korigovat. Maximální úroveň pro 10 vysílacích síti je tedy o více jak 17 dB menší. Vysílače CDMA a LTE je třeba počítat jako televizní MUX. Z tohoto důvodu uvádíme u všech našich anténních zesilovačů zaručený maximální signál nejsilnějšího televizního vysílače přímo i pro 10 zesilovaných vysílacích síti. Od této hodnoty lze pak pouhým odečtem zesílení zesilovače získat maximální zesilovaný signál z antény.

Díky použití nejnovějších aktivních prvků typu HEMT a technologii SMD jsme dosáhli špičkových parametrů. Anténní předzesilovače s šumovým číslem 0,8 dB a zároveň maximálním výstupním signálem bez degradace signálu pro 10 vysílacích síti ( MUX ) 106,5 dB.

Nabízíme

České výrobky

Kompletní vývoj anténních zesilovačů, včetně přípravy výroby, byl prováděn na základě dlouhodobých osobních zkušeností.

Celý vývoj a výroba je financována z vlastních zdrojů.

Kontakty

Daněk-TM, Dvorská 2258/98, Blansko

Telefon: +420 777 703 510

Email: danekj.bk@gmail.com

Facebook Like Box

Kde jsme

pixel